„M jak miłość” odcinek 1419. Natalia wraca do Grabiny, bo... Franek ją zdradził! To koniec ich małżeństwa? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1419. odcinku "M jak miłość" niespodziewanie do Grabiny wróci Natalia! Okaże się, że postanowiła odejść od męża, bo ten ją zdradził! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1419. w poniedziałek, 11.02.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Już w najnowszych odcinkach "M jak miłość", w Grabinie zjawi się Natalia (Marcjanna Lelek)! Dziewczyna wróci niespodziewanie z Bieszczad, gdzie wyprowadziła się jakiś czas temu z mężem (Piotr Nerlewski) i córeczką (Maja Marczak). Co zdziwi całą rodzinę, Natalia od razu zapowie, że wróciła na dłużej.

Artur wyprowadzi się z Grabiny? Dostanie propozycję awansu w Warszawie! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1419. odcinku "M jak miłość" okaże się, że dziewczyna ma już załatwioną pracę w lokalnym komisariacie. Zdradzi Jankowi (Tomas Kollarik), że Franek do niej nie dołączy... Później, Natalia w rozmowie z Ulą (Iga Krefft) zapowie jej, że nie ma zamiaru rozmawiać o swoim mężu, co bardzo zdziwi szefową siedliska. Później Barbara (Teresa Lipowska) zdradzi Marii (Małgorzata Pieńkowska) sekret Natalii - dziewczyna przyłapała Franka całującego się z Justyną (Olga Kalicka)!

Zarzycki będzie próbował skontaktować się z żoną, ale ona nie będzie chciała z nim rozmawiać. Czy to już koniec ich małżeństwa? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Ania załamie się po rozstaniu z Marcinem! Zacznie pić!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×