"M jak miłość" odcinek 1419. Poważny wypadek w Grabinie! Andrzejek spadnie z dachu! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1419. odcinku serialu "M jak miłość" w Grabinie dojdzie do wypadku z udziałem Andrzejka! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1419. w poniedziałek, 11.02.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Andrzej (Tomasz Oświeciński) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) są braćmi, lecz ich relacja jest mocno nadszarpnięta przez przeszłość. Gdy jednak jego brat związał się z Ulą (Iga Krefft), mąż Marzenki (Olga Szomańska) potrafił wybaczyć mu błędy przeszłości i wyciągnął do niego na rękę na zgodę. W 1419. odcinku serialu "M jak miłość" stanie się jednak coś, co może ponownie namieszać w ich relacji.

Artur wyprowadzi się z Grabiny? Dostanie propozycję awansu w Warszawie! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Bracia postanowią wziąć się za naprawę zatkanej rynny w siedlisku. Wejdą na dach pensjonatu i zabiorą się do pracy. To pozornie proste zadanie sprawi im jednak sporo problemów. W pewnym momencie roztargniony Andrzejek zabierze stojącą pod domem drabinę i odjedzie zostawiając Bartka na dachu! Szybko spostrzeże swój błąd i wróci, aby uwolnić brata. Zauważy jednak, że Bartek popełnił jakiś błąd. Ponownie wejdzie na dach, by poprawić go po bracie, poślizgnie się i spadnie na ziemię!

Jego obrażenia nie będą poważne, ale skutki wypadku mogły być o wiele gorsze! Czy Andrzejek obwini brata za wypadek? Jak zareaguje na to Marzenka? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "M jak miłość"!

Proboszcz traci przytomność! Uratuje go Bartek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×