"M jak miłość" odcinek 1420. Justyna zniszczy związek Natalii i Franka? Przyzna się do romansu z Zarzyckim! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1420. odcinku "M jak miłość" do Grabiny wróci Justyna! Między nią a Natalią dojdzie do awantury... Czy Justyna zdobędzie w końcu Franka? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1420. we wtorek, 12.02.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W najnowszych odcinkach "M jak miłość" Natalia (Marcjanna Lelek) wróci do Grabiny razem z córeczką (Maja Marczak). Okaże się, że córka Marka (Kacper Kuszewski) wyprowadziła się do męża (Piotr Nerlewski), który został w Bieszczadach, ponieważ jest przekonana, że ją zdradził! Przyłapała go na pocałunku z Justyną (Olga Kalicka).

Natalia wraca do Grabiny, bo... Franek ją zdradził! To koniec ich małżeństwa?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1420. odcinku "M jak miłość" Justyna również zjawi się w leśniczówce. Rozmowa Górskiej z Natalią szybko skończy się awanturą. Justyna wyjaśni jej, że sprzedała dom, planowała wyjazd z kraju i chciała się tylko pożegnać z byłym chłopakiem. Mimo to, dziewczyna będzie zachowywać się tak, jakby rzeczywiście doszło do zdrady. Justyna nie będzie nawet rywalki przepraszać - uzna, że jej miłość do Franka jest najważniejsza.

Wkrótce w Grabinie pojawi się również Franek, który zacznie przekonywać żonę, że wcale jej nie zdradził. Czy uda im się uratować swoje małżeństwo? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Magda jednak nie zajdzie w ciążę! Słowa lekarza pozbawią ją nadzeiZobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×