"M jak miłość" odcinek 1420. Natalia narazi córkę na duży stres! Mała Hania będzie świadkiem awantur! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1420. odcinku "M jak miłość" nie tylko Natalia będzie przeżywała piekło. Zarzycka nieświadomie narazi swoją córkę na duży stres! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1420. we wtorek, 12.02.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" dowiemy się, że związek Natalii (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) przechodzi duży kryzys. Na początku Zarzycka nie będzie chciała o tym mówić, ale szybko okaże się, że to Justyna (Olga Kalicka) znowu pojawiła się w ich życiu i sporo namieszała.

Justyna zniszczy związek Natalii i Franka? Przyzna się do romansu z Zarzyckim!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tylko że w 1420. odcinku "M jak miłość" Natalia nie zorientuje się, że funduje także duże przeżycia swojej córce Hani (Maja Marczak). 4-letnia dziewczynka będzie świadkiem bardzo ostrej kłótni swojej mamy z Justyną. W dodatku usłyszy, jak Ula (Iga Krefft) opisze Franka, nie przebierając w słowach: - Co za sukinsyn z tego Franka, po prostu nie wierzę!

Później dziewczynka zauważy jak Natalia zaleje się łzami i w końcu opowie prawdę o swoim związku. Hania będzie świadkiem tej trudnej rozmowy. W tej trudnej sytuacji małą będzie wspierać jednak niezastąpiona prababcia Barbara (Teresa Lipowska).

Czy po takich przeżyciach rodzina Zarzyckich może jeszcze wrócić do normalności i być szczęśliwa? Dowiemy się tego w kolejnych odcinkach "M jak miłość!

Szczera rozmowa Julki i Pawła. Zduński pozna prawdę o ciąży!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×