"M jak miłość" odcinek 1420. Ula i Janek połączą siły, by pomóc Natalii! Uda im się? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1420. odcinku Ula postanowi dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się w małżeństwie siostry. Poprosi o pomoc Janka! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1420. we wtorek, 12.02.2019 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Kiedy Natalia (Marcjanna Lelek) wróciła niespodziewanie do Grabiny bez męża (Piotr Nerlewski), cała rodzina się zaniepokoiła. Tylko babci Basi (Teresa Lipowska) dziewczyna powiedziała prawdę o tym, że przyłapała męża na zdradzie z Justyną (Olga Kalicka)!

Konfrontacja Natalii i Justyny. Zakończą walkę o Franka?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1420. odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) zobaczy, że Natalia i Justyna bardzo się kłócą. Jednak siostra nie powie jej, o co tak naprawdę im poszło. Mostowiakówna postanowi sobie za cel dowiedzenie się prawdy i tym celu spotka się z... Jankiem (Tomas Kollarik)! Nie przyjdzie jej to łatwo, ale Ula będzie zdawała sobie sprawę z tego, że policjant przyjaźni się z jej siostrą i poprosi go, by wyciągnął od Natalii prawdę.

O dziwo Janek zgodzi się pomóc swojej byłej narzeczonej, ale niestety mimo ich starań, Natalia nie zechce powiedzieć im o problemach w swoim związku. Czy Natalia i Franek będą jeszcze razem? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Proboszcz traci przytomność! Uratuje go Bartek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×