"M jak miłość" odcinek 1421. Julka wróci do Warszawy! Paweł dowie się, że dziewczyna jest w ciąży! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1421. odcinku "M jak miłość" Julka, za namową Kingi zdecyduje się wrócić do bistro. Wpadnie jednak w konflikt z Agą, która powie Pawłowi, że jego dziewczyna może być w ciąży! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1421. we poniedziałek, 18.02.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Julka (Joanna Kuberska) zdecydowała się zakończyć swój związek z Pawłem (Rafał Mroczek), kiedy usłyszała jak Katia (Joanna Jarmołowicz) wyznaje mu miłość. Dziewczyna, która myślała, że jest w ciąży, nie powiedziała ukochanemu, że zrobiła test ciążowy. Wynik testu był negatywny, ale cała sytuacja dała Julce wiele do myślenia. Kryszakówna uciekła przed Zduńskim i wróciła do rodzinnego domu.

Kolejny bandyta w Grabinie! Kolega Bartka wciągnie go w swoje nielegalne sprawy?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1421. odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel) namówi Julkę, by wróciła do pracy. - Ja rozumiem, że nie chcesz widywać Pawła. Ale powrót do bistro nie oznacza powrotu do niego. - powie jej szefowa. Dziewczyna zgodzi się z nią i wróci do bistro, ale od razu popadnie w konflikt z Agą (Ina Sobala). Kelnerka już wcześniej zauważyła u koleżanki test ciążowy i miała pretensje do Julki, że nie powiedziała o tym Pawłowi. Teraz wytknie jej, że zniknęła bez słowa, unikając rozmowy ze Zduńskim. Julka w odpowiedzi wypomni jej, że nie powinna jej pouczać, bo sama sypia z zajętym facetem.

Wtedy Aga postanowi się na niej zemścić i doniesie Pawłowi, że jego była dziewczyna może być z nim w ciąży! Co zrobi Zduński? Czy Julka i Paweł wrócą do siebie? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Julka i Paweł w szpitalu! Kto będzie potrzebował pomocy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×