"M jak miłość" odcinek 1422. Agnieszka pociesza załamaną Anię! Dziewczyna pójdzie w ślady Olszewskiej? [CO SIĘ WYDARZY]

Ania ciężko przeżywa rozstanie z Marcinem. Na szczęścia, w 1422. odcinku serialu "M jak miłość" z pomocą przyjdzie jej Agnieszka. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1422. we wtorek, 19.02.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ania (Maria Pawłowska) zrozumiała, że serce Marcina (Mikołaj Roznerski) należy do Izy (Adriana Kalska), matki jego córki. Mimo to bardzo ciężko zniosła rozstanie z Chodakowskim. Nikt jednak nie spodziewał się, że koniec ich związku mógł aż tak mocno wpłynąć na kondycję psychiczną dziennikarki, która przeżyła już niejedną trudną sytuację życiową.

Szymek zatęskni za Anią! Marcin nie dopuści do ich kontaktów?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1422. odcinku serialu "M jak miłość" do rąk Marcina trafi artykuł, w którym Ania zwierza się ze swojej "porozstaniowej depresji". To, co tam przeczyta, bardzo go zmartwi. Zaczną dręczyć go wyrzuty sumienia, którymi podzieli się z bratem. Olek (Maurycy Popiel) powie mu jednak, że nie ma się czym martwić:

Ania się pozbiera... Zresztą, nie ma wyboru. Ale jak ty zaczniesz w tym grzebać, będzie kiepsko. Uwierz mi, też to przerabiałem i tak jest najlepiej – szybkie, czyste cięcie i po bólu!

Oszust Robert jednak się nie zmienił? Będzie działał na dwa fronty!Zobacz więcej

Marcin nie posłucha rady brata i pojedzie do Ani, aby dowiedzieć się, w jakim jest stanie. Była dziewczyna nie będzie jednak chciał się z nim widzieć i wyrzuci go z mieszkania. Zaniepokojony Chodakowski poprosi o pomoc Agnieszkę (Magdalena Walach):

- Martwię się, bo jest w kiepskim stanie i chciałbym, żeby ktoś miał z nią kontakt... Mnie wyrzuciła z mieszkania.

- Narozrabiałeś, a teraz ja mam po tobie sprzątać? Ech, Marcin, Marcin…

Olszewska postanowi pomóc Marcinowi. Gdy zobaczy, w jakim stanie jest Ania, będzie w szoku! Dziennikarka będzie cała we łzach i kompletnie pijana. Agnieszka przytuli Anię i zacznie ją pocieszać. W końcu sama również przeżyła już rozstanie z Chodakowskim. Czy kobiety znajdą wspólny język?

Bezsenne noce Izy! Ukochana Marcina boi się śmierci z rąk Artura Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×