"M jak miłość" odcinek 1422. Ania załamie się po rozstaniu z Marcinem! Zacznie pić! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1422. odcinku serialu "M jak miłość" Agnieszka odwiedzi Anię. Dziewczyna będzie w tragicznym stanie... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1422. we wtorek, 19.02.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" bardzo długo nie potrafił jednoznacznie ulokować swoich uczuć, lecz ostatecznie jego wybranką została Iza (Adriana Kalska). Rozstanie z Anią (Maria Pawłowska) było bardzo bolesne, lecz wszystko wskazuje na to, że Chodakowski podjął ostateczną decyzję. Porzuconej dziennikarce bardzo ciężko będzie się z tym pogodzić...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1422. odcinku serialu "M jak miłość" do sieci trafi jej nowy tekst. Artykuł o "porozstaniowej depresji" szybko trafi w ręce Marcina, którego zaczną dręczyć wyrzuty sumienia. Olek (Maurycy Popiel) doradzi mu, żeby trzymał się od Ani z daleka i pozwolił jej o nim zapomnieć. Powie mu, że dziewczyna musi prędzej czy później zrozumieć, że Marcin musiał wybrać matkę swojej córki. Chodakowski nie posłucha brata i pojedzie do domu Żakowskiej. Dziewczyna nie będzie jednak chciała go wpuścić.

Magda jednak nie zajdzie w ciążę! Słowa lekarza pozbawią ją nadzeiZobacz więcej

Zdenerwowany Marcin poprosi o pomoc Agnieszkę (Magdalena Walach). Kilka godzin później przyjaciółka Chodakowskiego zjawi się w domu Ani. To co tam zobaczy, wprowadzi ją w przerażenie! Olszewska zastanie dziennikarkę w kompletnej rozsypce - zapłakaną i pijaną. Czy Ania stoczy się w alkoholowy nałóg?

Brat Julki wygoni Pawła z Janowa! Dojdzie do rękoczynów?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×