"M jak miłość" odcinek 1422. Olek daje Marcinowi rady na temat związków! Jaki jest jego "przepis" na rozstanie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1422. odcinku serialu "M jak miłość" Marcin zwierzy się Olkowi ze swoich problemów sercowych. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1422. we wtorek, 19.02.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Mikołaj Roznerski) rozstał się z Anią (Maria Pawłowska) i postanowił związać się z Izą (Adriana Kalska), matką jego córki Mai. Wie jednak, że jego była partnerka ciężko znosi rozłąkę. Chodakowskiego zaczną w końcu dręczyć wyrzuty sumienia i postanowi porozmawiać o tym z Olkiem (Maurycy Popiel). Brat będzie miał dla niego jedną prostą radę:

Ania się pozbiera... Zresztą, nie ma wyboru. Ale jak ty zaczniesz w tym grzebać, będzie kiepsko. Uwierz mi, też to przerabiałem i tak jest najlepiej – szybkie, czyste cięcie i po bólu!

Bezsenne noce Izy! Ukochana Marcina boi się śmierci z rąk Artura Zobacz więcej

Można powiedzieć, że Olek wie co mówi. Rozstania to jego specjalność. Dopiero co zakończył przecież swój związek z Anetą (Ilona Janyst) i zamieszkał ze swoją dotychczasową kochanką, Agnieszką (Ina Sobala). Słowa brata nie uspokoją jednak Marcina. Mimo wszystko szczęście Ani jest dla niego istotne. Od razu po spotkaniu z bratem pojedzie do jej mieszkania, aby sprawdzić czy wszystko z nią w porządku.

Aby poznać dalsze losy związków braci Chodakowskich, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Agnieszka pociesza załamaną Anię! Dziewczyna pójdzie w ślady Olszewskiej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×