"M jak miłość" odcinek 1422. Szorstkie pożeganie Olka i Anety! Już nigdy się nie zobaczą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1422. odcinku serialu "M jak miłość" Olek dowie się, że Aneta opuszcza Warszawę. Sprawdź, jak przebiegnie ich ostatnie spotkanie.

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1422. we wtorek, 19.02.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Gdy Aneta (Ilona Janyst) przyłapała Olka (Maurycy Popiel) na zdradzie, była wściekła. Po pewnym czasie zrozumiała jednak, że jej związek nie ma tak naprawdę sensu, ponieważ Chodakowski jest niezdolny do wierności. Pogodzona z rozstaniem, w 1922. odcinku serialu "M jak miłość" pójdzie do Agnieszki (Ina Sobala) i oznajmi jej, że opuszcza Warszawę. Ostrzeże ją także przed wiązaniem się Olkiem.

Aneta ostrzeże Agę przed Olkiem! Dziewczyna jej posłucha?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Nowa partnerka Chodakowskiego natychmiast przekaże mu tę informację. Olek będzie chciał spotkać się z Anetą. Dziewczyna nie będzie chciała z nim rozmawiać. Oznajmi mu, że zwolniła się ze szpitala, a to, dokąd się teraz wyprowadza, nie jest jego sprawą. Odda mu także srebrny długopis, który przypadkowo schowała w trakcie pakowania.

- Chciałam ci to oddać. Znalazłam go w swoich rzeczach przy pakowaniu. To był twój ulubiony... Cieszę się, że wróciłeś do gry! - powie mu była partnerka.

- Naprawdę mam świadomość, ile ci zawdzięczam i bardzo to doceniam... - zacznie mówić Olek, ale Aneta szybko mu przerwie.

- Nie, nie doceniasz. Docenisz dopiero, kiedy zrozumiesz, że popełniłeś największy błąd w swoim życiu - powie dziewczyna, po czym odwróci się na pięcie i odejdzie.

Basia uratuje związek Julki i Pawła? Postanowi ich pogodzić!Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że Aneta na zawsze zniknie z życia Olka. Zdążyła jednak przyzwyczaić nas do niespodzianek, więc być może jeszcze ją zobaczymy! Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×