"M jak miłość" odcinek 1424. W Grabinie grasuje pedofil?! Basia będzie jego ofiarą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1424. odcinku "M jak miłość" okaże się, że w Grabinie pojawił się mężczyzna, który kontaktuje się z małymi dziewczynkami... Wkrótce potem Basia Rogowska zacznie pisać w Internecie z pewnym chłopcem... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1424. we wtorek, 26.02.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) razem z córką Basią (Maja Wudkiewicz) przeprowadzili się do Grabiny, myśleli, że będą wieść spokojne życie na wsi. Wkrótce jednak pojawi się pewne zagrożenie...

Kinga zacznie rodzić przez swojego ojca! Zduńscy zdążą do szpitala na czas?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1424. odcinku "M jak miłość" do Soni (Barbara Wypych) zgłosi się kobieta, która zezna, że jej córka została zaatakowana przez pedofila! Okaże się, że pewien mężczyzna kontaktuje się z dziewczynkami przez media społecznościowe, a potem odnajduje je w realnym świecie. - Jak moja Kalinka wyszła po lekcjach, to ten mężczyzna od razu do niej podszedł. Już czekał przed szkołą... - powie policjantom. Na szczęście dziewczynka zdołała mu uciec, ale Sonia i Janek (Tomáš Kollárik) postanowią przesłuchać dziewczynkę, a potem urządzić pogadankę w szkole.

Tymczasem Basia Rogowska nawiąże w Internecie kontakt z tajemniczym Antkiem. Dziewczynka zdradzi mu, że mieszka w Grabinie od niedawna, zaś on napisze, że jest niedaleko i mogliby się spotkać. Szybko okaże się, że "Antek" to nie chłopiec, a dorosły mężczyzna! Czy Basia padnie ofiarą pedofila? Czy Rogowscy zdążą jej pomóc? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, oglądaj kolejne odcinki "M jak miłość" w TVP2!

Katarzyna Grabowska wróci do serialu? Co stało się z Olgą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×