"M jak miłość" odcinek 1426. Ania zacznie nowe życie? Powie Marcinowi, że już go nie kocha! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1426. odcinku "M jak miłość" Marcin znowu spotka się z Anią. Dziewczyna będzie miała dość jego litości i powie mu, że już go nie kocha! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1426. we wtorek, 5.03.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Rozstanie Ani (Maria Pawłowska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) było dla obojga bardzo trudne. Ale kiedy Chodakowski odkrył depresyjny artykuł dziewczyny, bardzo się zmartwił i ruszyły go wyrzuty sumienia. Razem z Izą (Adriana Kalska) uznali, że muszą jej pomóc.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Olek spotyka się z trzema dziewczynami naraz?! Aga dowie się o tym? Zobacz więcej

W 1426. odcinku "M jak miłość" Marcin spotka się z Anią. Niestety będzie to dla nich dość niezręczna sytuacja, szczególnie, gdy Marcin wspomni, że Szymek (Staś Szczypiński) za nią tęskni...

- A ty? Jak tam w pracy i w ogóle?
- W porządku. Poza tym też... też jest okej. Jak tam Szymek?
- Dobrze, dobrze... Często pyta o ciebie, więc może jak kiedyś będziesz miała ochotę się z nim zobaczyć...

Ania jednak nie będzie na to gotowa. Od razu wyczuje, że Marcin spotyka się z nią z litości i postanowi wmówić mu, że go nie potrzebuje.

- Może, kiedyś. Posłuchaj Marcin. Daj spokój, nie katuj się. Ja naprawdę życzę tobie i Izie jak najlepiej. Doceniam, że się o mnie troszczysz, ale nie możesz ciągle mieć poczucia winy, trzeba iść dalej. Było mi ciężko, ale takie rzeczy się zdradzają, ludzie się zakochują i się odkochują... Chyba, że trudno będzie ci w to uwierzyć. Ja już cię nie kocham.

Czy Ania naprawdę nie kocha już Marcina i pozbierała się po rozstaniu? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Bezsenne noce Izy! Ukochana Marcina boi się śmierci z rąk Artura Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×