"M jak miłość" odcinek 1429. Julka poskarży się Marii na Pawła! Rogowska uratuje ich związek? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1429. odcinku "M jak miłość" Julka porozmawia szczerze z Marysią. Dziewczyna poskarży się jej na Pawła, a Rogowska da jej kilka dobrych rad. Uratuje ich związek? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1429. w poniedziałek, 18.03.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Choć Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) znowu wylądowali razem w łóżku, nie wygląda na to, żeby znowu mieli się zejść. Kiedy w 1429. odcinku "M jak miłość" para wybierze się do Grabiny na poszukiwania Basi (Gabriela Raczyńska), Kryszakówna wprost powie Pawłowi, że seks był dla niej odreagowaniem stresu i po prostu go wykorzystała!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Paweł dowie się, że Julka go wykorzystała! Ich wspólna noc była błędem?Zobacz więcej

Zduński będzie naprawdę wściekły i dojdzie między nimi do prawdziwej kłótni. Po nieprzyjemnej rozmowie, Julka podejdzie do Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Rogowska od razu zauważy, że coś jest nie tak i postanowi porozmawiać z dziewczyną. A Kryszakówna poskarży się jej na Pawła.

- Wiesz, jaki jest wasz największy problem? Że jesteście tak strasznie uparci. Znasz tę bajkę żuraw i czapla?
- Znam, tylko że to nie są moje dziecięce fochy. Ja naprawdę kocham Pawła, zależy mi na nim. Ale zawsze, gdy próbuję się do niego zbliżyć, chcę się odsłonić, to on mnie odtrąca. (...) Zresztą nie można kogoś zmusić do miłości, prawda?
- Nie chcę się wtrącać, ale rozumiem cię. Tylko widzisz... Czasami ludzie nawet jak bardzo się kochają, to potrafią zniszczyć wszystko, bo tak zwyczajnie, po ludzku, nie potrafią się dogadać.

Julka przyzna jej rację i postanowi znowu porozmawiać z Pawłem. Czy tym razem dojdą do porozumienia? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Marysia zrobi awanturę pod szkołą! Zdemaskuje pedofila? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×