"M jak miłość" odcinek 1430. Artur nawróci się dzięki modlitwie? Zaskakujące wyznanie prześladowcy Izy! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1430. odcinku serialu "M jak miłość" Artur wyzna swojej lekarce, że chciałby na święta wrócić do domu! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1430. we wtorek, 19.03.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Artur (Tomasz Ciachorowski) od pewnego czasu przebywa w szpitalu psychiatrycznym, do którego trafił po nieudanej próbie samobójczej. Odkąd się tam znalazł, cały czas szuka sposobu, aby w końcu wydostać się na wolność! Stara się za wszelką cenę zdobyć zaufanie swojej lekarki (Ewelina Gnysińska). W 1430. odcinku serialu "M jak miłość" Skalski uderzy w religijne tony.

Wie pani, święta są dla mnie ważne, tak jak dla wszystkich. Gdybym mógł pójść gdzieś w góry, pomodlić się, to być może chociaż część grzechów byłaby mi odpuszczona. Może bliżej nieba prośby takich jak ja są bardziej słyszalne. Pewnie dopiero teraz uzna mnie pani za prawdziwego wariata? To był chyba trudny dyżur, wydaje się pani zmęczona...

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Artur wyjdzie ze szpitala na przepustkę?! Marcin i Iza są w niebezpieczeństwie?Zobacz więcej

Pani doktor będzie bardzo miło, że Artur się nią zainteresował. Lekarka zacznie współczuć swojemu pacjentowi. Obieca mu, że jeśli leczenie będzie przebiegać prawidłowo, to najbliższe święta będzie mógł spędzić w swoim własnym domu. Czy Artur faktycznie się nawrócił? A może próbuje omotać psychiatrę, aby uciec ze szpitala? Czas pokaże!

Małgosia opuściła szpital psychiatryczny! Wróci do Polski?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Viola (gość)

    Ewelina Gnysińska jako lekarka z psychiatryka super. Wreszcie pojawiła się w tym serialu nowa twarz, brawo.

    26.03.2019 11:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×