"M jak miłość" odcinek 1430. Artur wyjdzie ze szpitala na przepustkę?! Marcin i Iza są w niebezpieczeństwie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1430. odcinku "M jak miłość" Marcin i Iza spędzą razem romantyczne chwile, a w tym samym czasie Artur będzie starał się o przepustkę ze szpitala! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1430. we wtorek, 19.03.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Choć Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) są w końcu szczęśliwi, to nigdy nie przestaną bać się Artura (Tomasz Ciachorowski). Skalski siedzi w zamkniętym ośrodku, ale i tak nadal knuje...

Michał obsypie Asię pocałunkami! Odwiedzi ją pod prysznicem!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1430. odcinku "M jak miłość" Marcin zrobi Izie niespodziankę - kupi domek nad jeziorem, w którym byli dotąd tak szczęśliwi! Zakochani spędzą kilka romantycznych chwil, myśląc o przyszłości i będą nieświadomi, że Artur robi wszystko, by wyjść na wolność. W tym celu będzie oczarowywał swoją lekarkę (Ewelina Gnysińska), która w końcu postanowi mu pomóc.

- Jeśli terapia będzie przynosić dobre rezultaty, to… nie mogę obiecać na sto procent, że się uda, ale… może nadchodzące święta spędzi pan na przepustce w domu!
- Jest pani prawdziwym aniołem… Moim aniołem!

Czy Artur osiągnie swój cel i wyjdzie na wolność? Znowu będzie zagrażał Izie i Marcinowi? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Marcin oświadczy się Izie! Lewińska powie „tak”?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×