„M jak miłość” odcinek 1430. Asia nienawidzi Michała za to, co jej zrobił! Nie zapomni o Tomku? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1430. odcinku „M jak miłość” Asia opowie Agnieszce o tym, jak Michał odwiedzi ją po prysznicem! Będzie jednocześnie zła i załamana... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1430. we wtorek, 19.03.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) postawi sobie za cel zdobycie serca Asi (Barbara Kurdej-Szatan). W końcu w 1430. odcinku pisarz weźmie sprawy w swoje ręce i odwiedzi sąsiadkę pod prysznicem! Choć na początku Chodakowska odwzajemni jego pocałunki, to później wymierzy mu policzek.

Michał obsypie Asię pocałunkami! Odwiedzi ją pod prysznicem!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Następnego dnia Asia odwiedzi Agnieszkę (Magdalena Walach) i poskarży się na Michała. Będzie zła i bliska łez. W gniewie wyzna, że go nienawidzi!

- Mogłabym go zabić! Cholerny... sukinsyn! Nienawidzę go, rozumiesz? Jak mógł mi coś takiego zrobić?! To zwykłe świństwo… Myślałam, że jest moim sąsiadem, kumplem… nawet przyjacielem, a on?! Chciał mnie zaliczyć pod prysznicem! Masz pojęcie?! Nie mogę uwierzyć w to wszystko... Po prostu nie mogę!

Chwilę później, Chodakowska wyzna Agnieszce, że najbardziej rozbolało ją to, że na początku odwzajemniła pocałunek. Poczuje, że zdradziła Tomka (Andrzej Młynarczyk)!

Czy Asia znajdzie jeszcze miłość? A może nigdy nie zapomni o Tomku? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Marcin oświadczy się Izie! Lewińska powie „tak”?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×