"M jak miłość" odcinek 1430. Magda i Andrzej odwiedzą Ankę w szpitalu! Co mają jej do powiedzenia? [CO SIĘ WYDARZY]

Anka nie zostanie sama po ciężkim wypadku! W 1430. odcinku serialu "M jak miłość" odwiedzą ją Magda i Andrzej! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1430. we wtorek, 19.03.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Anka (Weronika Rosati) przez bardzo długi czas perfidnie okłamywała Magdę (Anna Mucha), aby móc szantażować jej partnera, Andrzej Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Ostatecznie jej intrygi wyszły w końcu na światło dzienne, a ona sama ledwo przeżyła ciężki wypadek - została potrącona przez samochód.

Powrót Kamila! Związek Magdy i Andrzeja zagrożony?Zobacz więcej

W 1430. odcinku serialu "M jak miłość" Anka będzie leżała w szpitalu. Odwiedzą ją tam Magda i Andrzej. Okaże się, że Budzyński ma dla malarki pewną propozycję.

Twój znajomy, czy też przyjaciel, zostanie wezwany w charakterze świadka, być może nawet podejrzanego. To zależy od prokuratora. Jestem przekonany, że działałaś pod presją. Masz dwie opcje. Pójdziesz na współpracę z prokuraturą, dostaniesz ochronę i to jest moim zdaniem najlepsza opcja. A druga jest taka, że zasiądziesz na ławie oskarżonych.

Artur nawróci się dzięki modlitwie? Zaskakujące wyznanie prześladowcy Izy!Zobacz więcej

Waszkiewicz będzie bardzo zaskoczona, że po tym wszystkim, co zrobiła, prawnik zaoferował jej pomoc. - Przykro patrzeć, jak marnujesz sobie życie. - westchnie Budzyński. Mimo to Anka będzie się bała zeznawać przeciwko swojemu wspólnikowi i poprosi o czas do namysłu. - Nie wiem, muszę to wszystko jeszcze raz przemyśleć... I jeszcze jedno. Dzięki! - powie na pożegnanie dziewczyna.

Czy Anka będzie w stanie się zmienić i odkupić swoje winy?

Marzenka nie będzie mogła mieć dzieci? Jedyną nadzieją kosztowne leczenie...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×