"M jak miłość" odcinek 1431. Marysia zrobi awanturę pod szkołą! Zdemaskuje pedofila? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1431. odcinku "M jak miłość" Marysia zauważy pod szkołą Basi podejrzanego mężczyznę i od razu wezwie policję! Czy to pedofil? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1431. w poniedziałek, 25.03.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Od jakiegoś czasu Basia (Maja Wudkiewicz) kontaktuje się przez internet z niejakim "Antkiem". Dziewczynka nie zdaje sobie sprawy, że jej nowy kolega nie jest wcale jej rówieśnikiem. Co gorsze, jej rodzice nie wiedzą, że ich córka może być w niebezpieczeństwie...

Basia wpadnie w sidła pedofila? Mężczyzna będzie obserwował jej dom...Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1431. odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zacznie coś podejrzewać. Zaniepokoi ją, że Basia ciągle z kimś po kryjomu esemesuje. Postanowi sprawdzić jej telefon, ale dziewczynka podsłucha jej rozmowę z Agatą (Katarzyna Kwiatkowska) i znając jej zamiary, skasuje wiadomości od "Antka". Potem Maria zobaczy pod szkołą córki podejrzanego mężczyznę, robiącego zdjęcia. Zrobi wielki raban i będąc pewna, że to pedofil, wezwie policję.

Okaże się jednak, że to fałszywe oskarżenie, bo mężczyzna jest jednym z rodziców. Czy Marysia dowie się, że jej córka kontaktuje się z "Antkiem"? Zdąży jej pomóc? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość"!

Małgosia opuściła szpital psychiatryczny! Wróci do Polski?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×