"M jak miłość" odcinek 1432. Łukasz wciągnie Anię i Katię w handel narkotykami! Sprowadzi na nie kłopoty? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1432. odcinku serialu "M jak miłość" Łukasz wciągnie Katię i Anię w handel narkotykami! Sprawdź, w co wpakują się nieświadome dziewczyny!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1432. we wtorek, 26.03.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Łukasz (Jakub Józefowicz) zajmuje się handlem narkotykami. Przez swoje niebezpieczne interesy zadarł z wieloma niebezpiecznymi ludźmi, m. in. z gangsterem Korinem (Wojciech Zygmunt). Nikt z jego bliskich nie wie jednak, czym dokładnie zajmuje się Wojciechowski.

Łukasz rozkocha w sobie Katię? Pójdą na randkę!Zobacz więcej

W 1432. odcinku serialu "M jak miłość" Łukasz podaruje swojej siostrze drogi prezent, najnowszy model telefonu komórkowego. Dziewczyna z radością przyjmie podarunek i nie będzie miała pojęcia, że został sfinansowany z pieniędzy ze sprzedaży narkotyków. Oczywiście chłopak nie podarował go siostrze całkowicie bezinteresownie. Poprosi ją, aby pomogła mu poderwać Katię (Joanna Jarmołowicz).

Łukasz będzie chciał zaciągnąć Katię do łóżka! Wykorzysta ją? Zobacz więcej

Cała trójka spotka się nieco później. Ania (Gabriela Świerczyńska) zacznie wychwalać brata pod niebiosa, a Łukasz w pewnym momencie zostawi je same, aby porozmawiać przez telefon. Gdy wróci, powie im, że musi jechać do klienta:

Słuchajcie, dzwonił do mnie klient. Mieszka niedaleko. Muszę mu podrzucić plastry do tapingu, podjedziemy?

Oczywiście nie będzie chodziło o żadne plastry, lecz o narkotyki. Wojciechowski bez żadnych wyrzutów sumienia wkręci siostrę oraz Katię w nieświadome rozwożenie nielegalnych substancji! Czy sprowadzi na nie kłopoty?

Łukasz znowu stchórzy! Magda przez niego zginie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakub Józefowicz o swojej roli w "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • jacek (gość)

    Jakub Józefowicz to wybitny aktor. Świetnie gra narkomana. Teraz powinien zagrać gwałciciela i po narkotykach zgwałcić Magdę, która zajdzie w ciążę. Ta skłamie Andrzeja, że to jego dziecko, a on będzie bardzo zadowolony.

    24.03.2019 12:27
  • romek (gość)

    Łukasz wciągnie Anię i Katię w narkotyki, a następnie naćpane zgwałci i zajdą z nim w ciążę. W ten sposób Martusia będzie miała od razu dwoje wnuków.

    24.03.2019 12:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×