"M jak miłość" odcinek 1433. Asia zostanie zatrzymana przez policję! Pomoże jej Leszek? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1433. odcinku "M jak miłość" Asia nadal będzie walczyć przeciwko zniszczeniu lokalnego parku. Wda się w awanturę, przez którą zatrzyma ją policja! Trafi za kratki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1433. w poniedziałek, 1.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) ma ostatnio wielu adoratorów. O jej serce z marnym skutkiem walczy Michał (Paweł Deląg) i wpadła też w oko synowi dewelopera - Leszkowi Krajewskiemu (Sławomir Uniatowski). Chodakowska jednak nie ma czasu na amory, ponieważ zaangażowała się w walkę o lokalny park.

Marcin oświadczy się Izie! Lewińska powie „tak”?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1433. odcinku "M jak miłość" Asia zauważy, że robotnicy z firmy Krajewskiego zaczęli już swoją pracę i demontują kosze na boisku. Kobieta wda się w nimi w ostrą awanturę. Będzie na tyle gorąco, że na miejscu zjawi się policja i zatrzyma Chodakowską! Z opresji uratuje ją Leszek. Zjawi się na komisariacie i powie, że jego firma nie wniesie oskarżenia przeciwko Asi, dzięki czemu kobieta nie spędzi nocy w areszcie. Przy okazji okaże się, że robotnicy Krajewskiego wcale nie niszczyli boiska, tylko je odnawiali.

Później Leszek zrobi na Asi jeszcze większe wrażenie. Poprosi ją, by pojechała z nim do ośrodka dla niedowidzących dzieci, wspieranego przez jego firmę. Na miejscu Asia odkryje, że Krajewski świetnie śpiewa i gra na pianinie. Czy przystojny biznesmen uwiedzie Asię? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Powrót Kamila! Związek Magdy i Andrzeja zagrożony?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×