"M jak miłość" odcinek 1433. Julka nadal nie wierzy w uczucia Pawła! Nigdy się nie zejdą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1433. odcinku "M jak miłość" okaże się, iż mimo że Paweł pomógł ojcu Julki, to ta nadal nie wierzy w jego uczucia! Nigdy się nie zejdą? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1433. w poniedziałek, 1.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Julka (Joanna Kuberska) przeżyła prawdziwy dramat. Jej ojciec (Bogdan Kalus) próbował się zabić! Na szczęście w tych trudnych chwilach był z nią Paweł (Rafał Mroczek), który w porę zareagował i uratował Kryszaka.

Asia zostanie zatrzymana przez policję! Pomoże jej Leszek?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1433. odcinku "M jak miłość" Julka wróci do pracy w bistro. Choć nadal będzie myślała o swoim ojcu, to postanowi zająć głowę czymś innym. Jednak Aga (Ina Sobala) zauważy jej podły nastrój i postanowi ją pocieszyć. Przypomni jej, że przynajmniej nie jest sama, bo wspiera ją Paweł, ale wyjdzie na jaw, że Julka nadal nie potrafi mu zaufać.

- Najważniejsze, że udało się go uratować... Kwestie finansowe to są rzeczy materialne. Jakoś się odkujecie z tymi długami...
- Przepraszam cię, ale ja nie wiem czy chcę na ten temat rozmawiać i w ogóle myśleć.
- Wiem, tylko chciałam ci powiedzieć, że nie jesteś w tym sama. Masz wsparcie, masz nas, przyjaciół Pawła... On jest dla ciebie wielkim wsparciem. Ja wiem, wy się cały czas kłócicie, rozchodzicie, ale Julka - gołym okiem widać jaka jesteś dla niego ważna.
- Chciałabym w to wierzyć...

Czy Julka nigdy nie uwierzy, że Paweł ją kocha? A może ma rację i Zduński nie traktuje jej poważnie? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Paweł ocali majątek Kryszaków? Rozkręcą razem nowy biznes!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×