"M jak miłość" odcinek 1433. Olek zaprezentuje się nago przed Teresą! Spodoba się przyszłej teściowej? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1433. odcinku związek Agi i Olka wejdzie na kolejny etap! Chodakowski pozna matkę dziewczyny, Teresę! Pech będzie chciał, że zaprezentuje się przed nią nago... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1433. w poniedziałek, 1.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) nadal będzie flirtował z innymi kobietami. Nie ujdzie to uwadze Agi (Ina Sobala), którą zdziwi nagła deklaracja ukochanego. W 1433. odcinku "M jak miłość" Chodakowski zaproponuje jej, by byli ze sobą na "wyłączność".

Marcin oświadczy się Izie! Lewińska powie „tak”?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Aga uzna, że to dobra okazja przedstawić Teresie (Joanna Sydor), swojego chłopaka. Najpierw jednak dziewczyna poprosi go, by udawał przed nią, że są w poważnym związku. Wszystko po to, by matka przestała się o nią martwić. - Cóż, wyszło na to, że jesteśmy w poważnym związku, a mama jutro przyjeżdża i fajnie by było, gdybyś podtrzymał tę wersję - powie mu, a Olek zgodzi się spotkać z Teresą.

Spotkanie to jednak nie przebiegnie po jego myśli. Kiedy Chodakowski wróci od bratanka Szymka (Staś Szczypiński), dla którego udawał Mikołaja, postanowi zrobić Adze niespodziankę - rozbierze się, chcąc zaprezentować się dziewczynie jako goły Mikołaj! Nie przewidzi jednak, że Aga przyjdzie nie sama, a z Teresą... Kiedy matka kelnerki zobaczy go w negliżu, aż zaniemówi z wrażenia. Czy Olek jako przyszły zięć spodoba się Teresie? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "M jak miłość" w TVP2!

Powrót Kamila! Związek Magdy i Andrzeja zagrożony?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×