"M jak miłość" odcinek 1433. Przed zaręczynami z Izą Marcin odwiedzi grób Kasi! Nie zapomniał o swojej wielkiej miłości? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1433. odcinku "M jak miłość" Marcin postanowi oświadczyć się Izie! Ale najpierw Chodakowski odwiedzi grób mamy Szymka, Kasi... Nie zapomniał o swojej wielkiej miłości? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1433. w poniedziałek, 1.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce w związku Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) nastąpi przełom. Zakochani się zaręczą! A wszystko dzięki Szymkowi (Stanisław Szczypiński)! W 1433. odcinku "M jak miłość" chłopiec wyzna Chodakowskiemu, że chciałby, aby Iza została jego mamą, a Marcin postanowi spełnić jego życzenie.

Marcin oświadczy się Izie! Lewińska powie „tak”?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Tuż po przeczytaniu listu Szymka do Mikołaja, zawierającego niezwykłą prośbę, Marcin wybierze się do sklepu z biżuterią i kupi pierścionek zaręczynowy dla ukochanej. Zanim jednak wróci do domu, Chodakowski wybierze się na cmentarz. Odwiedzi tam grób mamy Szymka, Kasi (Agnieszka Sienkiewicz-Gauer) i opowie jej o swojej nowej miłości.

- Kasiu, przyszedłem się z tobą pożegnać. Nigdy o tobie nie zapomnę, zawsze będziesz w moim sercu, ale... chciałbym zacząć nowe życie. Zakochałem się.

Po tym trudnym spotkaniu Marcin poprosi Izę o rękę i zostanie przyjęty! Czy będą w końcu szczęśliwi?

Powrót Kamila! Związek Magdy i Andrzeja zagrożony?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    To będzie piękna scena. Wiadomo, że Marcin nigdy nie zapomni o Kasi, ale dobrze, że zacznie od nowa życie z Iza, kobietą, którą kocha. Będzie super. Nareszcie cała rodzinka w komplecie. : )

    25.03.2019 19:48
  • brakowało tego kontekstu w życiu Marcina, zwłaszcza w odniesieniu do Szymka (gość)

    W jednej z niedawnych scen podczas rozmowy Marcin mówił Olkowi, że jest teraz chyba w najlepszym momencie życia. Może pod względem dzieci, pracy, relacji z rodziną tak, ale pod względem uczuciowym chyba jednak nie. Bo jeszcze niedawno miotał się między Izą a Anią. A te zaręczyny z Izą to chyba po części ze względu na Szymka. Najbardziej stabilny uczuciowo i pewny swoich uczuć był jednak wobec Kaśki. To z nią był sam z siebie gotowy na ślub i dziecko. Scena opisana powyżej to będzie ważna i piękna scena. Pokazująca między wierszami, że to Kasia była, jest i będzie miłością życia Marcina.

    20.03.2019 12:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×