"M jak miłość" odcinek 1434. Ojciec Uli zażąda od niej alimentów? Bezczelne zachowanie Jakubczyka! [CO SIĘ WYDARZY]

Pojawienie się w Grabinie biologicznego ojca Uli może oznaczać wyłącznie problemy! W 1434. odcinku serialu "M jak miłość" zażąda od córki alimentów! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1434. we wtorek, 2.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Trwają przygotowania do ślubu Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński)! Przyszły mąż bardzo się stara, aby jego ukochana wspominała ten dzień jak najlepiej! Dzięki pomocy Roberta (Filip Gurlacz), uda mu się nawet sprowadzić na uroczystość biologicznego ojca dziewczyny! Nie będzie miał pojęcia, że w ten sposób sprowadzi na nią same kłopoty!

Ewa i Marek wrócą? Przyjadą na ślub Uli i Bartka! Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Gdy w 1434. odcinku serialu "M jak miłość" Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald) pojawi się w Grabinie, dom córki zrobi na nim spore wrażenie. Mężczyzna postanowi wykorzystać "zamożność" Uli i bez skrupułów ukradnie z pensjonatu pieniądze, które Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) dali jej na nowy piec. Gdy Mostowiakówna zauważy zniknięcie pieniędzy, od razu wezwie na miejsca Janka (Tomas Kollarik).

Sonia i Janek jednak pójdą razem do łóżka! Policjant zapomniał o Uli?Zobacz więcej

Policjant od razu domyśli się, kto stoi za kradzieżą i razem z Ulą ruszy w pościg za Jakubczykiem. Na szczęście, bardzo szybko uda się schwytać złodzieja. Bronisław nie będzie miał jednak żadnych wyrzutów sumienia:

Te pieniądze mi się należały... jak psu buda! Żyjesz jak wielka pani i pozwalasz, żeby ojciec przymierał głodem?! Wstyd! Ja tego tak nie zostawię! Wystąpię o alimenty!

Bolesne wspomnienia Zduńskiego! Paweł powie Julce, że sam też kiedyś próbował się zabić?Zobacz więcej

Oburzona Ula wykrzyczy mu w odpowiedzi, że nie dostanie od niej ani grosza! Jej ojciec jednak dalej będzie gadał swoje:

To szukaj sobie innego frajera, który cię poprowadzi do ołtarza. Alimenty i tak będziesz musiała mi płacić... Po to ma się dzieci, żeby na starość utrzymywały rodziców!

Czy Ula zdoła się uwolnić od toksycznego ojca? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Ula wścieknie się na Bartka za sprowadzenie jej ojca! Odwoła ślub?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×