"M jak miłość" odcinek 1434. Powrót Kamila! Związek Magdy i Andrzeja zagrożony? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1434. odcinku "M jak miłość" Kamil wróci do życia Magdy! Czy jej związek z Andrzejem jest zagrożony? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1434. we wtorek, 2.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy powrót dawnego kochanka Magdy (Anna Mucha), Kamila Gryca (Marcin Bosak)! Kamil i Magda byli kiedyś sobie bardzo bliscy, spodziewali się nawet dziecka. Niestety, Magda wtedy poroniła. Potem Gryc zniknął z jej życia na ponad 12 lat!

Marcin Bosak opowiada o swoim powrocie do serialu. Jak po latach zmieniło się życie Kamila Gryca? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1432. odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel), Magda i Anka (Weronika Rosati) spotkają się na wspólne ploteczki i nagle Magda zacznie wspominać Kamila. Los sprawi, że Chodakowska jeszcze tego samego dnia zobaczy go na ulicy! Choć pomyśli, że to tylko złudzenie, okaże się, że Kamil naprawdę wrócił do Warszawy.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Zaś kilka dni później, w 1434. odcinku, Gryc niespodziewanie pojawi się na Deszczowej! Magda i Kinga będą w szoku. Chodakowska od razu rzuci się byłemu kochankowi w ramiona.... Później, w tajemnicy przed Andrzejem (Krystian Wieczorek), Magda umówi się z Kamilem na kawę! Możemy zdradzić, że będący po rozwodzie Gryc wcale nie zapomniał o dawnej miłości i Magda wciąż wiele dla niego znaczy... Czy zagrozi związkowi Magdy i Andrzeja? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

Magda wybaczy Andrzejowi kłamstwa i skonfrontuje się z Anką! Pogodzą się?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×