"M jak miłość" odcinek 1435. Bolesne wspomnienia Zduńskiego! Paweł powie Julce, że sam też kiedyś próbował się zabić? [CO SIĘ WYDARZY]

Samobójstwo Kryszaka przywoła u Pawła dramatyczne wspomnienia z przeszłości! Czy w 1435. odcinku serialu "M jak miłość" Zduński opowie ukochanej o swojej próbie samobójczej? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1435. w poniedziałek, 8.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ojciec Julki (Joanna Kuberska) próbował popełnić samobójstwo! Życie Kryszaka (Bogdan Kalus) uratowała tylko szybka reakcja Pawła (Rafał Mroczek), który w ostatniej chwili odciął mężczyznę od sznura i rozpoczął akcję reanimacyjną. Cała ta sytuacja przypomni mu jednak pewne bardzo bolesne wspomnienie z przeszłości.

Budzyński podsłucha wyznanie Kamila! Dowie się o chorobie?Zobacz więcej

Kilkanaście lat temu Paweł również próbował popełnić samobójstwo. Zduński był jeszcze nastolatkiem i odbywał służbę wojskową. Jego kochanką była wtedy sporo starsza od niego Teresa (Joanna Sydor), która z dnia na dzień zerwała ich romans. Młody mężczyzna nie mógł znieść zawodu miłosnego i stojąc na warcie postrzelił się z karabinu! Miało to miejsce w 242. odcinku serialu!

Marysia w końcu skontroluje telefon Basi! Jak dziewczynka wytłumaczy znajomość z Antkiem?Zobacz więcej

Dzięki temu doświadczeniu Paweł może otoczyć opieką Julkę i jej rodzinę. W 1435. odcinku "M jak miłość" razem z ukochaną odwiedzi Kryszaka w szpitalu. Mężczyzna będzie w opłakanym stanie psychicznym. Zduński będzie musiał jakoś dodać otuchy jego córce. Czy zdecyduje się opowiedzieć o swoich młodzieńczych problemach?

Kinga odkryje kawalerkę Piotrka! Pomyśli, że mąż ma romans!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Beata (gość)

    Hej

    30.03.2019 22:44
  • Beata (gość)

    Hej

    30.03.2019 22:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×