"M jak miłość" odcinek 1436. Andrzej szuka sprawcy wypadku Magdy! Co wykaże jego śledztwo? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1436. odcinku "M jak miłość" Andrzej dowie się, czemu Magda trafiła do szpitala. Postanowi znaleźć osobę, która podała jej narkotyki! Będzie miał dwóch podejrzanych... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1436. we wtorek, 9.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Andrzeja (Krystian Wieczorek) czekają dramatyczne chwile. Magda (Anna Mucha), która wymieszała tabletki na serce z narkotykami od Łukasza (Jakub Józefowicz), trafi do szpitala. Dodatkowo, okaże się, że ma poważnego rywala w drodze do serca Chodakowskiej! Do kraju powróci bowiem Kamil (Marcin Bosak).

Andrzej pozna swojego rywala! Kamil nie odpuści sobie Magdy!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1436. odcinku "M jak miłość" lekarz Magdy wezwie do siebie Andrzeja. Będzie miał jej wyniki badań i opowie mu, co wywołało atak u jego ukochanej. - Mamy tu we krwi substancje psychoaktywne, a w konsekwencji... ostrą niewydolność oddechowo-krążeniową - zdradzi mu. Budzyński nie będzie mógł w to uwierzyć! Gdy lekarz zasugeruje, że może to ktoś z bliskiego otoczenia pacjentki miał kontakt z narkotykami, Andrzej od razu pomyśli o Łukaszu. Natychmiast do niego zadzwoni, ale ten wszystkiego się wyprze.

- Łukasz, jeśli miałeś z tym coś wspólnego...
- Przysięgam na wszystko, że nie!

Wtedy Budzyński przypomni sobie, że tego samego dnia, którego Magda trafiła do szpitala, widziała się z Grycem. Zacznie podejrzewać, że to on coś podał Chodakowskiej! Czy Andrzej pozna w końcu prawdę?

Marta zakaże Łukaszowi wyznać prawdę o narkotykach! To wyrok dla Magdy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×