"M jak miłość" odcinek 1436. Artur wyznaje miłość swojej lekarce! Kobieta uwierzy w jego sztuczki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1436. odcinku "M jak miłość" Artur postanowi oczarować swoją lekarkę, by móc wyjść na przepustkę. Posunie się nawet do tego, że wyzna jej miłość! Kobieta uwierzy w jego sztuczki? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1436. we wtorek, 9.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" przebywający w zamkniętym zakładzie Artur (Tomasz Ciachorowski) będzie łapał się każdego sposobu, by móc wyjść na przepustkę. Uzna, że uda mu się to tylko, jak oczaruje swoją młodą lekarkę (Ewelina Gnysińska).

Andrzej obieca Magdzie ślub! Zostaną małżeństwem?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1436. odcinku "M jak miłość" Skalski posunie się o krok dalej. Opowie jej, jak Iza (Adriana Kalska) złamała mu serce i to właśnie dzięki pani doktor mógł się po tym podnieść. Wyzna jej swoje "uczucia"!

- Do tej pory kochałem tylko jedną kobietę.(...) A teraz… Nie wiem jak, ani kiedy to się stało, ale to pani… pani jest dla mnie kimś bardzo ważnym... Wiem, kiepsko lokuję uczucia! Nie chcę się pani narzucać, nie chcę, żeby z mojego powodu miała pani wyrzuty sumienia…

Niestety początkowo lekarka uwierzy w każde jego słowo. Na szczęście w porę przypomni sobie, że musi zachować się profesjonalnie i postanowi spotkać się z Izą, by dowiedzieć się, czy Artur nadal ją nęka. Dzięki temu dowie się prawdy... Czy Artur nigdy nie wyjdzie już z psychiatryka?

Iza pokaże lekarce groźby od Artura! Skalski już nigdy nie opuści szpitala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×