"M jak miłość" odcinek 1436. Iza pokaże lekarce groźby od Artura! Skalski już nigdy nie opuści szpitala? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1436. odcinku serialu "M jak miłość" psychiatra ze szpitala, w którym leży Artur postanowi skontaktować się z Izą! Dzięki temu pozna prawdziwą twarz swojego pacjenta! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1436. we wtorek, 9.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Artur (Tomasz Ciachorowski) w dalszym ciągu szuka sposobu, aby wyjść na wolność! Tym razem wziął sobie na cel młodą lekarkę (Ewelina Gnysińska). Próbuje zdobyć jej zaufanie, dzięki czemu mógłby już niedługo uzyskać przepustkę. Skalski nie docenił jednak inteligencji kobiety, która nie zamierza bezkrytycznie wierzyć w jego cudowną przemianę!

Paweł odrzuci awanse Kaliny! Powie jej, że kocha Julkę!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1436. odcinku serialu "M jak miłość" pani doktor postanowi skontaktować się z Izą (Adriana Kalska). Liczy na to, że była żona jej pacjenta może mu sporo powiedzieć, na temat jego osobowości. Lewińska od razu wyjawi, że były mąż nadal ją prześladuje, jako dowód pokazując SMS-y i e-maile z pogróżkami. Lekarka od razu zorientuje się, że padła ofiarą manipulacji. Natychmiast podejmie zdecydowane kroki przeciwko Skalskiemu. Zleci przeszukanie pokoju pacjenta, dzięki czemu strażnicy odbiorą mu telefon, który służył mu do kontaktu z wynajętymi bandytami!

Gdy Artur zorientuje się, że jego plan się nie powiedzie, wpadnie w szał! Zacznie wygrażać wszystkim dookoła i otwarcie stwierdzi, że chce zabić Izę i Marcina! Czy będzie miał kiedykolwiek okazję spełnić swoją groźbę? Oby nie!

Powrót Kamila! Związek Magdy i Andrzeja zagrożony?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×