"M jak miłość" odcinek 1436. Kamil może mieć nowotwór! Czy jego lata są już policzone? [CO SIĘ WYDARZY]

Powrót Kamila może wywrócić życie Magdy do góry nogami! W jednym z nowych odcinków serialu dowiemy się jednak, że jej były partner może być poważnie chory!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1436. we wtorek, 9.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamil (Marcin Bosak) dopiero co ponownie pojawił się w życiu Magdy (Anna Mucha), a może okazać się, że już niedługo ponownie go w nim zabraknie! Okaże się bowiem, że Gryc jest poważnie chory, a o swojej chorobie wspomni czuwając nad łóżkiem swojej byłej miłości.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1436. odcinku serialu "M jak miłość" Magda będzie leżała w szpitalu, po tym jak przypadkowo zażyła narkotyki, które Łukasz (Jakub Józefowicz) zmieszał z jej lekami na serce! Jej stan będzie na tyle poważny, że Kinga zdecyduje się zawiadomić Kamila. Gdy Gryc wejdzie na salę, na miejscu będą już Andrzej (Krystian Wieczorek) i Anka (Weronika Rosati). Gdy Budzyński na chwilę wyjdzie, malarka uprzedzi go, że związek Magdy z prawnikiem jest twardy jak skała.

Ojciec Julki nie podziękuje Pawłowi za uratowanie życia! Będzie wściekły!Zobacz więcej

W odpowiedzi Kamil powie jej, że pogodził się już z tym, że nie będzie z Magdą, ponieważ nie zostało mu już wiele czasu. Wtedy będzie to brzmiało bardzo enigmatycznie, ale nieco później zobaczymy jak Gryc ze spisanym testamentem udaje się do kliniki onkologicznej. Okaże się, że ma zaawansowany nowotwór, a rokowania lekarskie są bardzo złe. Czy nie ma już dla niego ratunku? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Iza pokaże lekarce groźby od Artura! Skalski już nigdy nie opuści szpitala?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Tomo (gość)

    Konkurencja dynastii ? Dziś człowiek wracający z pracy chce obejrzeć film który się zaczyna i kończy można w ten sposób coś przeżyć . Seriale są dla emerytów . Telewizja zeszła na psy .

    20.03.2019 06:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×