"M jak miłość" odcinek 1436. Łukasz znowu stchórzy! Magda przez niego zginie? [CO SIĘ WYDARZY]

Magda trafi do szpitala, po tym jak zażyła narkotyki Łukasza! Czy chłopak powie lekarzom prawdę, aby ocalić jej życie? Sprawdź, co wydarzy się w 1436. odcinku serialu "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1436. we wtorek, 9.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Słabe i chore serce Magdy (Anna Mucha) zdecydowanie zbyt często poddawane jest ciężkim próbom. W 1436. odcinku serialu "M jak miłość" Magda będzie ponownie leżała w szpitalu, po tym jak przypadkowo zażyje narkotyki, które Łukasz (Jakub Józefowicz) zmieszał z jej lekami na serce!

Kamil może mieć nowotwór! Czy jego lata są już policzone?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Jako pierwszy złe samopoczucie swojej ukochanej zauważy Budzyński (Krystian Wieczorek), który natychmiast przewiezie Magdę do szpitala. Słowa lekarza bardzo go jednak zaskoczą. Stwierdzi, że kobieta miała we krwi narkotyki i zasugeruje, że mógł zawinić ktoś z jej bliskich. Prawnik natychmiast pojedzie do domu, by rozmówić się z Łukaszem. Chłopak przysięgnie jednak, że nie ma nic wspólnego z narkotykami! Andrzej uwierzy w jego kłamstwa i zacznie podejrzewać Kamila (Marcin Bosak)...

Iza pokaże lekarce groźby od Artura! Skalski już nigdy nie opuści szpitala?Zobacz więcej

Gdy Łukasz znów zostanie sam postanowi sprawdzić swój towar. Szybko zauważy, że brakuje kilku tabletek! Nie będzie wiedział co robić: uciekać czy powiedzieć o wszystkim Budzyńskiemu? Ostatecznie Wojciechowski zdecyduje się pojechać do szpitala i wyjawić całą prawdę. Gdy jednak stan Magdy ponownie się pogorszy, Łukasz stchórzy, wycofa się i ucieknie!

Chodakowska zapadnie w śpiączkę... Czy jej serce wytrzyma tak dużą dawkę narkotyków?

Paweł odrzuci awanse Kaliny! Powie jej, że kocha Julkę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×