"M jak miłość" odcinek 1436. Marysia w końcu skontroluje telefon Basi! Jak dziewczynka wytłumaczy znajomość z Antkiem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1436. odcinku Marysia zajrzy do telefonu Basi i zobaczy jej wiadomości od Antka. Dziewczyna jednak wszystkiego się wyprze... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1436. we wtorek, 9.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Basia (Maja Wudkiewicz), mimo ostrzeżeń ze strony policjantów, nadal brnie w internetową znajomość z "Antkiem". Dziewczynka nie wie jednak, że jej kolega nie jest jej rówieśnikiem...

Kinga odkryje kawalerkę Piotrka! Pomyśli, że mąż ma romans!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1436. odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie nadal martwić się niepokojącym zachowaniem córki. W końcu uda jej się skontrolować jej telefon i odkryje, że Basia wymienia wiadomości z Antkiem. Rogowska razem z Arturem (Robert Moskwa) postanowią dowiedzieć się czegoś więcej o nowym koledze córki, ale okaże się, że wychowawczyni Basi nie zna żadnego chłopca o tym imieniu.

W domu rodzice zapytają się Basię o Antka, ale ona znowu ich okłamie. Powie, że to jej wymyślony kolega i tak naprawdę pisze z Dominiką. Później dziewczynka nakłoni koleżankę, by potwierdziła jej wersję. Czy Rogowscy w końcu dowiedzą się prawdy i zapobiegną nieszczęściu?

Andrzej pozna swojego rywala! Kamil nie odpuści sobie Magdy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×