"M jak miłość" odcinek 1437. Anka nie może pojąć ogromnej miłości Andrzeja do Magdy! Czy w końcu im odpuści? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1437. odcinku serialu "M jak miłość" Anka będzie z zazdrością obserwować jak Andrzej troskliwie opiekuje się swoją chorą ukochaną. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1437. w poniedziałek, 15.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Magda (Anna Mucha) po raz kolejny otarła się o śmierć. Przez cały czas mogła jednak liczyć na wsparcie swojego ukochanego, Andrzeja (Krystian Wieczorek). W 1437. odcinku serialu "M jak miłość" miłość łącząca tę dwójkę zostanie w końcu zauważona przez Ankę (Weronika Rosati)!

Andrzej obieca Magdzie ślub! Zostaną małżeństwem?Zobacz więcej

Malarka zobaczy, jak Andrzej cierpliwie czuwa przy szpitalnym łóżku ukochanej i że otacza ją bardzo troskliwą opieką. Zacznie rozumieć, że jej perfidna gra, w którą wciągnęła Andrzeja, była czymś bardzo złym. W rozmowie z Kingą (Katarzyna Cichopek), Anka przyzna, że w głębi serca zazdrości im tej wielkiej miłości:

Nigdy nie widziałam, żeby facet tak kochał kobietę. I zobacz, jak to w życiu dziwnie się plecie... Magda leży tam nieprzytomna, a ja jej, mimo wszystko, zazdroszczę.

Czy to będzie początek wielkiej przemiany? Może Anka również w końcu znajdzie wielką miłość!

Robert odkryje groźnego przestępcę! Pedofil z Grabiny zamorduje policjanta?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×