"M jak miłość" odcinek 1437. Marta zakaże Łukaszowi wyznać prawdę o narkotykach! To wyrok dla Magdy? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1437. odcinku serialu "M jak miłość" załamany Łukasz poważnie porozmawia ze swoją matką. Sprawdź, jak przebiegnie ich rozmowa!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1437. w poniedziałek, 15.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W najbliższych odcinkach serialu "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) przypadkowo zażyje narkotyki, które Łukasz (Jakub Józefowicz) zmieszał z jej lekami na serce. Stan kobiety będzie się drastycznie pogarszał, a Wojciechowski nie znajdzie w sobie odwagi, aby wyznać lekarzom prawdę! Zamiast tego uda się do klubu nocnego, gdzie zdemoluje lożę i wda się w bójkę.

Magda po zażyciu narkotyków Łukasza zapadnie w śpiączkę! Przeżyje?Zobacz więcej

W 1437. odcinku serialu "M jak miłość" postanowi zadzwonić do Marty (Dominika Ostałowska). Okaże się bowiem, że nie ma przy sobie pieniędzy i ochrona nie będzie chciała go wypuścić z lokalu. Matka zawiezie go do siebie i zażąda, by się wytłumaczył, podejrzewając, że jej syn znów się uzależnił. Łukasz wyzna jej wtedy, że narkotyki, którymi zatruła się Magda, należały do niego. Załamany chłopak zechce nawet wyznać prawdę Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek).

Marta jednak stanowczo mu tego zakaże! Wolność syna będzie dla niej ważniejsza niż życie Magdy! Dopóki lekarze nie poznają pochodzenia narkotyków, ich praca będzie znacząco utrudniona! Czy tchórzostwo Wojciechowskich doprowadzi do śmierci?

Kamil może mieć nowotwór! Czy jego lata są już policzone?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakub Józefowicz o swojej roli w "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×