"M jak miłość" odcinek 1437. Tomek jednak żyje!? Zobaczy, jak Asia całuje się z Leszkiem! [CO SIĘ WYDARZY]

Po śmierci Tomka, Asia przez długi czas nie mogła dojść do siebie. Czy to możliwe, żeby teraz, kiedy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, okazało się, że Chodakowski jednak żyje? Sprawdź, co wydarzy się w 1437. odcinku "M jak miłość"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1437. w poniedziałek, 15.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) widzowie "M jak miłość" pożegnali się jesienią 2017 roku. Policjant zmarł w wyniku ran, zadanych nożem przez bandytę, Głowackiego (Maciej Wilewski). Od tego czasu kilkakrotnie pojawiały się plotki o tym, że Chodakowski tylko upozorował swoją śmierć. Jak dotąd nie miały one jednak pokrycia w rzeczywistości.

Asia nienawidzi Michała za to, co jej zrobił! Nie zapomni o Tomku?Zobacz więcej

W 1437. odcinku "M jak miłość", kiedy Asia (Barbara Kurdej-Szatan) zjawi się w biurze Leszka (Sławek Uniatowski) i dostanie telefon od nauczycielki przebywającego na wycieczce Wojtka (Feliks Matecki). Dowie się, że chłopak zniknął razem ze swoją sympatią Olą (Oliwia Dąbrowska). Chodakowska bardzo się przejmie, a Leszek zaproponuje jej swoją pomoc. Oboje znajdą zbiegów całych i zdrowych. Gdy Asia odetchnie z ulgą, Krajewski przekona ją, by pozwoliła Wojtkowi zostać na wycieczce, a sama spędziła noc w pobliskim pensjonacie. Leszek będzie jej towarzyszył.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Asia i Leszek spędzą na miłej rozmowie. Rano Chodakowska gorąco pocałuje Leszka na pożegnanie, a całą sytuację zobaczy przechodzący ulicą mężczyzna, który będzie łudząco podobny do Tomka! Asia zauważy go i wpadnie w panikę. Od razu do niego podbiegnie i zacznie przytulać, nazywając "Tomkiem". Nieznajomy będzie zdezorientowany. Dlaczego wygląda jak Tomek? Czy Chodakowski faktycznie żyje? Wiadomo jedynie, że to nie będzie jedyne spotkanie Asi z mężczyzną. Sobowtór Tomka zagości w jej życiu na dłużej!

Aktualizacja: Ten artykuł jest naszym żartem na prima aprilis! ;)

Asia całuje się z Leszkiem! Jest już gotowa na nową miłość?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×