"M jak miłość" odcinek 1438. Agnieszka pomoże Izie z Arturem! Wsadzi go za kratki? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1438. odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin w końcu opowiedzą Agnieszce o swoich problemach z Arturem. Pani prokurator od razu wkroczy do akcji! Czy sprawi, że Artur w końcu trafi do więzienia? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1438. we wtorek, 16.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Choć Artur (Tomasz Ciachorowski) już od dłuższego czasu przebywa w szpitalu psychiatrycznym, to nadal nęka Izę (Adriana Kalska). Na szczęście jego lekarka (Ewelina Gnysińska), po rozmowie z Lewińską cofnęła zgodę na jego przepustkę, a Iza mogła na chwilę odetchnąć z ulgą.

Łukasz wyśmieje Katię! Nie uwierzy, że jest dziewicą?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1441. odcinku "M jak miłość" Iza, choć powinna czuć już się bezpieczna, to postanowi opowiedzieć Agnieszce (Magdalena Walach) o tym, jak Artur ją nękał. Pani prokurator od razu poradzi jej i Marcinowi (Mikołaj Roznerski), by zgłosili sprawę na policji.

- To uporczywe nękanie, które jest karalne! Zresztą, wygląda na to, że w zakładzie, w którym przebywa, też doszło do sporych nieprawidłowości… Tylko nie rozumiem, dlaczego nie zgłosiliście tego na policję, albo na prokuraturę...

Po rozmowie z Agnieszką, Iza i Marcin jeszcze tego samego dnia w końcu wybiorą się na komisariat i złożą zeznania. Czy będą w końcu bezpieczni?

Marcin i Iza przygotowują swój ślub! Jak będzie wyglądał najpiękniejszy dzień ich życia?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×