"M jak miłość" odcinek 1438. Sandra oczaruje Otara! Gruzin zatrudni ją u siebie w restauracji! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1438. odcinku "M jak miłość" Otar będzie przygotowywał się do uroczystego otwarcia swojej restauracji. Przy okazji pozna Sandrę, która zrobi na nim wrażenie... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1438. we wtorek, 16.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W najbliższym czasie Otar (David Gamtsemlidze) i jego restauracja będą źródłami wielu kłopotów dla "Bistro za rogiem". Nowy sąsiad będzie tam częstym gościem i będzie pożyczał coraz więcej przedmiotów, co bardzo zdenerwuje Julkę (Joanna Kuberska). Zaś w 1438. odcinku "M jak miłość" Gruzin będzie przygotowywał uroczyste otwarcie i nie wszystko pójdzie po jego myśli...

Asia całuje się z Leszkiem! Jest już gotowa na nową miłość?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Najpierw Otar wpadnie w furię, gdy zorientuje się, że robotnik pomalował jego reklamowy neon na niewłaściwy kolor. Między mężczyznami prawie dojdzie do bójki, którą na szczęście na czas powstrzymają Katia (Joanna Jarmołowicz) i Julka. W dodatku później okaże się, że kobieta, którą Otar chciał zatrudnić jako kelnerkę, nie mówi po polsku. Gruzin szybko będzie musiał znaleźć zastępstwo i uda się do bistro, by "pożyczyć" kelnerkę. Na miejscu spotka zaś Sandrę (Anna Oberc), która zrobi na nim piorunujące wrażenie i to ją postanowi zatrudnić.

Sandra będzie przeszczęśliwa, bo nowa praca będzie dla nią szansą na zmianę dotychczasowego życia. Uda jej się to? Tego dowiemy się już wkrótce!

Ewa i Marek wrócą? Przyjadą na ślub Uli i Bartka! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×