"M jak miłość" odcinek 1439. Bartek znowu będzie miał problemy! Ojciec Uli oskarży go o pobicie! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1439. odcinku serialu "M jak miłość" ojciec Uli zacznie mścić się na córce. Jako pierwszy jego ofiarą padnie Bartek. Sprawdź, co czeka bohaterów!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1439. we wtorek, 23.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bartek (Arkadiusz Smoleński) sprowadził ojca Uli (Iga Krefft) do siedliska, aby zrobić jej miłą niespodziankę przed ich ślubem. Niestety, wyszła z tego zupełna tragedia. Bronisław (Michał Breitenwald) okradł swoją córkę, a gdy wszystko się wydało, bezczelnie zażądał od niej alimentów!

Marta przyniesie Basi wiadomości o Małgosi! Już nigdy jej nie zobaczą?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Wówczas Jakubczyk opuścił co prawda Grabinę, ale niestety nie zamierza przestać uprzykrzać życia córce. W 1439. odcinku serialu "M jak miłość" ponownie pojawi się w siedlisku. Ula zlituje się nad nim i poda mu ciepły posiłek. Mężczyzna nie doceni dobrego serca dziewczyny i znowu zacznie gadać swoje:

Widać, że wam się powodzi, a ja... z głodu zdycham. Po co ludzie mają gadać, że zostawiłaś starego ojca w potrzebie? Jakoś się dogadamy. A ja nie proszę o wiele!

Robert odkryje groźnego przestępcę! Pedofil z Grabiny zamorduje policjanta?Zobacz więcej

Mostowiakówna z trudem będzie powstrzymywać złość. Gdy tylko jej ojciec skończy jeść, każe mu się wynosić z jej domu! Urażony Jakubczyk postanowi się zemścić! Postanowi wezwać policję i oskarżyć Bartka o pobicie! Czy bezdomny wsadzi przyszłego męża Uli do więzienia?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×