"M jak miłość" odcinek 1439. Policjant Robert będzie uprawiał seks na plebanii?! Proboszcz go przyłapie! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1439. odcinku "M jak miłość" policjant Robert pozna piękną dziewczynę i przyprowadzi ją na plebanię. Proboszcz przyłapie ich na miłosnych igraszkach! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1439. we wtorek, 23.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Policjant Robert (Filip Gurłacz) to prawdziwy babiarz! Mimo że jego wujkiem jest proboszcz (Maciej Damięcki), to złamał już wiele kobiecych serc, a w 1439. odcinku "M jak miłość" znajdzie kolejną kochankę...

Sonia dowie się, dlaczego Rafał nienawidzi swojego ojca! O co oskarża go policjant?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Na plebanii pojawi się młoda i bardzo piękna dziewczyna, która poskarży się księdzu na jego siostrzeńca. Okaże się, że policjant obiecał jej ślub i ją porzucił! Podczas gdy proboszcz będzie ją pocieszał, Robert pozna kolejną dziewczynę i przyprowadzi ją na plebanię. Będzie chciał zaciągnąć ją do łóżka, ale zobaczy swoją byłą i mina mu zrzednie. Dlatego użyje tylnego wejścia, ale proboszcz i tak mu przeszkodzi, bo wezwie go do siebie. Każe mu przeprosić swoją eks, a Robert wymijająco powie mu, że to zrobi.

Chwilę później ksiądz wejdzie do pokoju siostrzeńca i nakryje go na miłosnych igraszkach ze śliczną dziewczyną! Jak zareaguje na takie zachowanie na plebanii?

Marta przyniesie Basi wiadomości o Małgosi! Już nigdy jej nie zobaczą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×