"M jak miłość" odcinek 1439. Robert znowu oświadczy się Zofii! Kisielowa zostanie Żakową? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1439. odcinku "M jak miłość" Robert znowu postanowi znowu poprosić Kisielową o rękę! Czy zasada do trzech razy sztuka sprawdzi się w tym przypadku i Zofia zgodzi się zostać żoną Żaka? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1439. we wtorek, 23.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) to kobieta szalona i jedyna w swoim rodzaju. Jednak udało jej się zdobyć serce Roberta (Krzysztof Tyniec), który już dwa razy prosił ją o rękę. Tylko za każdym razem bez skutku...

Bartek znowu będzie miał problemy! Ojciec Uli oskarży go o pobicie!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1439. odcinku "M jak miłość" Zofia będzie rozpaczliwie poszukiwać partnera na bal sylwestrowy, bo Robert się na nią obraził. Tymczasem Żak poprosi Basię (Teresa Lipowska), by pomogła mu pogodzić się z Kisielową. W zamian za to, on zgodzi się zostać wodzirejem na balu w siedlisku. Tym sposobem Basia i Zosia pojawią się na imprezie, zaś Robert przejmie mikrofon i znowu poprosi Kisielową o rękę. Niestety będzie to spontaniczna decyzja i nie będzie miał pierścionka, ale sytuację uratuje Basia (Maja Wudkiewicz), która pożyczy im swój pierścionek z plastiku. Tym razem Zofia powie "tak"!

- Dobrze, niech będzie... Do trzech razy sztuka... A jak mi znów jakiś numer wywinie, to mu osobiście nogi z dupy powyrywam! - powie w swoim stylu.

Czy dojdzie do ślubu i Kisielowa zostanie Żakową?

Leszek zostanie sąsiadem Asi! Zbliżą się do siebie jeszcze bardziej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×