"M jak miłość" odcinek 1440. Nowy biznes Pawła rozkręci się na dobre! Zduński ocali majątek Kryszaków? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1440. odcinku serialu "M jak miłość" Paweł przekaże Kryszakom radosną nowinę. Jego nowa firma dostanie pierwsze zlecenie! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1440. w poniedziałek, 29.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ojciec Julki (Joanna Kuberska) wpadł w ogromne długi. Lekkomyślnie poręczył za kredyt swojego kolegi, którego firma zbankrutowała. Teraz całej rodzinie grozi eksmisja i utrata dorobku życia. Na szczęście Kryszkowie mogą liczyć na pomoc Pawła (Rafał Mroczek).

Paweł zmieni swoje życie! Rzuci pracę u Kaliny! Zobacz więcej

Zduński zaproponuje Kryszkakowej (Małgorzata Bogdańska), aby rozkręcili wspólnie biznes polegający na produkcji i dystrybucji trawy z rolki. Kobieta będzie skłonna przystać na propozycję Pawła, lecz Kryszak (Bogdan Kalus) nie będzie do niej przekonany:

Kochani, ja to wszystko bardzo doceniam. Wiem, że chłopak ma dobre intencje, ale młody jest, życia nie zna. Trawa z rolki, kto to kupi? Tu jest polska, biedna wieś. Całe przedstawicielstwo, producent z Holandii... Zawracanie głowy!

Basia nie wróci do Ali! Zostanie z Pawłem na stałe? Zobacz więcej

W 1440. odcinku serialu "M jak miłość" Paweł udowodni mu jednak jak bardzo się myli! Uda mu się zdobyć pierwszego klienta i nie będzie to bynajmniej drobne zlecenie! Uradowany Zduński od razu podzieli się radosną nowiną:

Rozmawiałem z Marcinem. Mamy pierwsze zlecenie. Na wiosnę deweloper oddaje całe osiedle i chce mieć dziedziniec zielony. Jakieś ćwierć hektara. Na początek wystarczy!

Czy starania Pawła postawią na nogi ojca Julki i podreperują rodzinny budżet? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "M jak miłość" w TVP2!

Anna Mucha zdradziła swoje urodzinowe życzenia! Chce mieć 3. dziecko?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×