"M jak miłość" odcinek 1441. Beznadziejne zachowanie Olka i awantura w bistro! To koniec jego związku z Agą! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1441. odcinku serialu "M jak miłość" Aga zerwie z Olkiem! Będzie miała dość jego lekceważącego zachowania! Sprawdź, co czeka bohaterów!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1441. we wtorek, 30.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Aneta (Ilona Janyst) ostrzegała Agę (Ina Sobala), że Olek (Maurycy Popiel) nie jest zdolny do wierności. Dziewczyna jednak łudziła się, że uda jej się zmienić Chodakowskiego i że stworzą razem szczęśliwy związek. Bardzo szybko przekona się jednak, jak bardzo się myliła.

Olek spędzi noc z Agnieszką! To jednorazowy wyskok czy coś poważniejszego?Zobacz więcej

W 1441. odcinku serialu "M jak miłość" Olek poprosi swoją partnerkę, aby podładowała mu telefon. Dziewczyna przypadkiem zauważy, że w jego telefonie jest bardzo dużo połączeń z "jakąś" Agnieszką (Magdalena Walach)! Natychmiast zapyta Olka, kim jest tajemnicza kobieta. Chodakowski nie będzie jednak chciał o tym rozmawiać:

Prosiłem tylko o podładowanie komórki, nie o monitoring połączeń! Czuję się jak na cenzurowanym. A wyglądasz na taką miłą dziewczynę... Jak to pozory jednak mylą!

Marcin i Iza przygotowują swój ślub! Jak będzie wyglądał najpiękniejszy dzień ich życia?Zobacz więcej

Oburzona Agnieszka nazwie Olka dzbanem i opuści pomieszczenie. Mężczyzna nie skończy jednak jeszcze swoich "mądrości". Tym razem zacznie opowiadać Kindze (Katarzyna Cichopek), jak jest mu ciężko w związku:

Ona jest naprawdę super, ale wiesz, jak się pojawiają żądania, oczekiwania, to... czuję się tak, jakby ziemia paliła mi się pod stopami!

Gdy Aga usłyszy słowa swojego partnera, wpadnie w szał! Podejdzie do baru i wyleje mu na spodnie cały dzbanek wody! W bistro wywiąże się ogromna awantura! Jeden z gości zacznie nawet nagrywać kłótnię pomiędzy kochankami! Ostatecznie wkurzona Aga będzie miała do powiedzenia już tylko jedno zdanie - Spadaj, doktorku, z nami koniec! - po czym szybkim krokiem opuści bistro!

Czy Olek zawalczy o Agę? Czy może bez żalu odejdzie do pani prokurator?

Panika Uli! Jej ślub z Bartkiem zostanie odwołany?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×