"M jak miłość" odcinek 1441. Leszek zostanie sąsiadem Asi! Zbliżą się do siebie jeszcze bardziej? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1441. odcinku "M jak miłość" Leszek powie Asi, że chce wynająć dom Michała. Oznacza to, że będą sąsiadami! Czy dzięki temu jeszcze bardziej się do siebie zbliżą? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1441. we wtorek, 30.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Asia (Barbara Kurdej-Szatan) coraz bardziej zbliży się do biznesmena Leszka (Sławomir Uniatowski). Choć początki ich znajomości nie były najlepsze, to Chodakowska zorientuje się, że dużo ich łączy. Dojdzie nawet do pocałunku!

Asia całuje się z Leszkiem! Jest już gotowa na nową miłość?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1441. odcinku "M jak miłość" Leszek zjawi się w domu Asi i wprosi się na kawę. Okaże się, że biznesmen postanowił wynająć dom Michała (Paweł Deląg) i od ostatecznej decyzji dzieli go tylko jej zgoda. Niedługo później Asia zwierzy się Agnieszce (Magdalena Walach), która zauważy, iż między obojgiem iskrzy, że poczuła coś do Krajewskiego! Jednak cały czas będzie miała wrażenie, że zdradza Tomka (Andrzej Młynarczyk)...

Wieczorem Leszek znowu odwiedzi Asię i zacznie ją całować. Choć ona nie zaprotestuje, to on sam się wycofa, kiedy tylko zauważy, że kobieta trzyma w ręku zdjęcie męża... Czy biznesmen wystraszył się i nie będzie chciał już być z Asią? Tego dowiemy się już wkrótce!

Paweł zmieni swoje życie! Rzuci pracę u Kaliny! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Klaudia (gość)

    Nie no błagam ... Już wystarczy tej niedostępności Asi z powodu żałoby. Za długo się ten wątek ciągnie. Skoro Michał okazał się niewypałem bo zachował się jak kretyn to chociaż niech Leszek przełamie lody. Wiadomo że w życiu kobiety żałoba nie trwa kilka miesięcy ale to jest serial. Oczekujemy początku gorącego romansu ...

    04.04.2019 03:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×