„M jak miłość” odcinek 1441. Olek spędzi noc z Agnieszką! To jednorazowy wyskok czy coś poważniejszego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1441. odcinku "M jak miłość" Olek przyjdzie do Agnieszki na konsultację ortopedyczną, a skończy się na tym, że spędzi z nią noc! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1441. we wtorek, 30.04.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy zaskakujący romans! Agnieszka (Magdalena Walach), która kiedyś kochała Tomka (Andrzej Młynarczyk), miała romans z Marcinem (Mikołaj Roznerski), teraz weźmie się za trzeciego Chodakowskiego! Z Olkiem połączy ją (Maurycy Popiel) gorący seks!

Robert odkryje groźnego przestępcę! Pedofil z Grabiny zamorduje policjanta?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1441. odcinku "M jak miłość" Agnieszka zdradzi Asi (Barbara Kurdej-Szatan), że czuje się bardzo samotna. Będzie na tyle zdesperowana, że umówi się na randkę z nieszczęśliwą miłością Zosi (Julka Wróblewska), muzykiem Erykiem (Rafał Szatan)! Jej plany pokrzyżuje jednak nagła kontuzja ręki. Marcin poradzi jej, by skontaktowała się z w tej sprawie z Olkiem. Zadzwoni więc do Chodakowskiego, co wścieknie Agę (Ina Sobala). Dziewczyna zrobi mu scenę zazdrości i... zerwie z nim! Po tym niemiłym incydencie, Olek wybierze się do Agnieszki i zbada jej rękę.

Wtedy do mieszkania Olszewskiej przyjdzie Eryk. Piękna pani prokurator poprosi go o przełożenie ich spotkania, co mu się nie spodoba. Z opresji wyciągnie ją Olek, który uda przed Erykiem jej chłopaka. W podziękowaniu Aga pójdzie z nim do łóżka! Tuż po namiętnym seksie zostaną przyłapani przez Marcina, który nie będzie zachwycony tym, co widzi...

Czy wspólna noc Agnieszki i Olka to jednorazowy wyskok czy coś poważniejszego? Dowiemy się już wkrótce!

Marcin i Iza przygotowują swój ślub! Jak będzie wyglądał najpiękniejszy dzień ich życia?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×