„M jak miłość” odcinek 1442. Magda oświadczy się Andrzejowi! Zostanie przyjęta? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1442. odcinku "M jak miłość" Magda wyjdzie w końcu ze szpitala i niepodziewanie oświadczy się Andrzejowi! Zostanie przyjęta? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1442. w poniedziałek, 6.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce po długiej i ciężkiej walce, Magda (Anna Mucha) wyzdrowieje i będzie mogła wyjść ze szpitala! W 1442. odcinku "M jak miłość" Chodakowska opuści placówkę, ku uciesze Andrzeja (Krystian Wieczorek) i wszystkich jej bliskich.

Magda wychodzi ze szpitala! Czeka ją dzień pełen niespodzianek!Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Kiedy Magda zostanie wypisana ze szpitala, i wróci do domu, Budzyński wyzna jej, że bez niej jego życie nie miałoby sensu! Później, gdy Magda zostanie sam na sam z Kinga (Katarzyna Cichopek-Hakiel), przyjaciółka zapewni ją, że jej ukochany szalał z niepokoju o nią. - Ten gość kocha cię jak szaleniec. On kompletnie zwariował na twoim punkcie - powie jej i zaprosi ją na przyjęcie w bistro, wydawane na jej cześć. Tuż przed rozpoczęciem imprezy Andrzej pożali się Kindze, że Magda nie chce zostać jego żoną. - Tyle razy się oświadczałem i nic. Czy to z powodu tego cholernego Kamila?

Kilka chwil później Magda zaskoczy ukochanego, i to ona mu się oświadczy! - Czy może w końcu mógłbyś się ze mną ożenić? Andrzej, słysząc te słowa, będzie pod wrażeniem! Czy zakochani będą w końcu szczęśliwi?

Kamil powie Ance o swojej chorobie! Bardzo się do siebie zbliżą!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Marcin Bosak mówi o powrocie do "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×