"M jak miłość" odcinek 1443. Ostra kłótnia Filarskiego, Marszałka i Otara! Potrzebna będzie interwencja straży miejskej! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1443. odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrej kłótni między Filarskim, Marszałkiem i Otarem! Poróżni ich... wychodek! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1443. we wtorek, 7.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce okaże się, że sąsiedztwo lokalu Otara (David Gamtsemlidze) jest bardzo kłopotliwe dla "Bistro za rogiem". Nie dość, że Gruzin jest dość porywczy, to nadużywa uprzejmości pracowników bistro. Teraz jeszcze podpadnie Filarskiemu (Andrzej Precigs) i Marszałkowi (Emilian Kamiński), którzy, znając ich temperament, nie odpuszczą!

Basia nie wróci do Ali! Zostanie z Pawłem na stałe? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1443. odcinku "M jak miłość" okaże się, że lokal Otara nie spełnia wszystkich wymagań. Po wizycie sanepidu, ojciec Katii (Joanna Jarmołowicz) będzie musiał zapewnić swoim gościom dostęp do toalety. By ułatwić sobie życie, postanowi postawić przenośne WC, tylko że zainstaluje je przed bistro. Kiedy Filarski i Marszałek się o tym dowiedzą, zagrodzą wejście do wychodka własnymi ciałami. Dojdzie do ostrej awantury, więc Gruzin zadzwoni po straż miejską.

Wszyscy panowie zostaną ukarani przez funkcjoanriuszy mandatami za zakłócanie porządku, a Otar dostanie też karę za samowolne ustawienie ubikacji. To jednak nie zakończy konfliktu. - Szykujcie się na trzecią wojnę światową! - krzyknie Otar do Zbyszka. Co jeszcze wymyślą seniorzy?

Nagły wyjazd Izy i Marcina! Uciekną przed Arturem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×