"M jak miłość" odcinek 1444. Artur drży z niepokoju o Basię! Nie pozwoli jej wychodzić z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 1444. odcinku "M jak miłość" Artur wciąż będzie martwił się o Basię. Zacznie trzymać ją pod kloszem, co zaniepokoi Marysię... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1444. w poniedziałek, 13.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Porwanie Basi (Maja Wudkiewicz) przez pedofila Dariusza (Henryk Niebudek) było strasznym przeżyciem dla Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Rogowscy bardzo się wystraszyli i choć niebezpieczeństwo minęło, nadal będą martwić się o córkę.

Policjant Rafał jest załamany tym, co zrobił jego ojciec! Opuści Grabinę?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1444. odcinku "M jak miłość" okaże się, że Artur nadal sobie z tym nie radzi. Będzie szalał z niepokoju o Basię i postanowi trzymać ją pod kloszem. Spróbuje wmówić Marysi, że dziewczynka jest chora i nie powinna iść do szkoły, ale Rogowska wykaże się rozsądkiem.

- Będzie miała mnóstwo zaległości. (...) Nie możemy trzymać Basi pod kloszem. Musi jak najszybciej wrócić do normalnego życia. Tak będzie dla niej najlepiej.

Mimo to Artur nadal nie będzie spokojny. Zacznie kontrolować córkę nawet gdy będzie w domu, nie będzie chciał pozwolić jej pojechać na wycieczkę, a nawet zacznie czuwać w jej pokoju, kiedy Basia będzie spać. W końcu sama dziewczynka poprosi go, by przestał już się martwić. Czy Artur jej posłucha?

Kisielowa zaangażuje się w pomoc żonie Banacha! Mężczyzna się na niej odegra?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×