"M jak miłość" odcinek 1444. Kisielowa zaangażuje się w pomoc żonie Banacha! Mężczyzna się na niej odegra? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1444. odcinku "M jak miłość" Kisielowa będzie świadkiem przemocy domowej! Postanowi za wszelką cenę pomóc żonie Banacha! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1444. w poniedziałek, 13.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu Agata (Katarzyna Kwiatkowska) odkryła, że miejscowy cukiernik Banach (January Brunov) bije swoją żonę Krystynę (Dorota Chotecka). Choć lekarka bardzo chciała pomóc tej rodzinie, to napotkała duży opór ze strony Banachowej.

Agnieszka i Olek przestraszą się swojego romansu! Zakończą go?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1444. odcinku "M jak miłość" syn Banachów (Miłosz Kwiecień) znowu poważnie zachoruje i jego matka wezwie Agatę. Lekarka stwierdzi u niego atak astmy i natychmiast wezwie karetkę. Chłopiec zostanie podłączony do respiratora, ale jego ojciec, wbrew woli lekarzy, postanowi zabrać go ze szpitala. Nie będzie mógł znieść, że żona go nie posłuchała i wezwała Agatę. W końcu Krystyna postawi się mężowi, bo najważniejsze będzie dla niej dobro dziecka. Wtedy Banach rzuci się na nią z pięściami i uderzy ją w twarz!

Świadkiem tej sceny będzie Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która stanie w obronie sąsiadki. Namówi ją, by złożyła skargę na męża, a Krystyna w końcu przyzna na policji, że jest ofiarą przemocy domowej. Czy Banach zemści się na Kisielowej za wtrącanie się w jego sprawy?

Wojtek wykrzyczy Asi, że nienawidzi Leszka! Nie pozwoli im być razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×