"M jak miłość" odcinek 1446. Kinga żałuje urodzenia bliźniaczek? Ma ich dość! [CO SIĘ WYDARZY]

W 1446. odcinku "M jak miłość" Kinga będzie miała już serdecznie dość płaczących bliźniaczek! Zacznie zastanawiać się, czy dobrze zrobili, gdy zdecydowali się mieć kolejne dzieci... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1446. w poniedziałek, 20.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W życiu Kingi (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Piotrka (Marcin Mroczek) nastąpiła prawdziwa rewolucja. Odkąd na świecie pojawiły się bliźniaczki, Zduńscy mają naprawdę dużo na głowie i nie radzą sobie z natłokiem obowiązków.

Julka chce ślubu! Paweł zgodzi się na kolejne małżeństwo?Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1446. odcinku "M jak miłość" bliźniaczki znowu będą ciągle płakać i nie dadzą domownikom z Deszczowej normalnie funkcjonować. Nawet Lenka (Marysia Głowacka) i Misiek (Aleksander Bożyk) poskarżą się rodzicom, że mają już dość i są stale niewyspani. W końcu Kinga wyzna mężowi, że sama chciałaby odpocząć od bliźniaczek i zacznie mieć wątpliwości, czy dobrze zrobili, decydując się na kolejne dzieci!

- Musimy coś z tym zrobić. Kocham je z całego serca, ale czasem zastanawiam się, czy to z naszej strony nie był zbyt duży... egoizm? Chciałam mieć większą rodzinę, ale nie pomyślałam, co będzie z nami, z naszymi marzeniami, z Miśkiem i Lenką... O tym wszystkim nie pomyślałam.

Piotrek będzie zaskoczony wyznaniem żony i poprosi o pomoc Magdę (Anna Mucha). Razem postanowią poprawić humor Kindze. Uda się?

Piotrek zdradzi Kingę? Katarzyna Cichopek odpowiada!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Kasia Cichopek i Marcin Mroczek o rodzicielstwie w M jak miłość

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×