"M jak miłość" odcinek 1446. Łukasz obrazi się na Andrzeja i wyprowadzi do Katii! Co na to Otar? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1446. odcinku "M jak miłość" Łukasz obrazi się na Andrzeja, który zacznie przeszukiwać jego rzeczy w poszukiwaniu narkotyków. Chłopak wyprowadzi się do Katii, ale będzie musiał poważnie porozmawiać z Otarem... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1446. w poniedziałek, 20.05.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Marta (Dominika Ostałowska), która jako jedyna zna prawdę o kłopotach Łukasza (Jakub Józefowicz), przypadkiem wspomni Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że jej syn jednak mógł mieć coś wspólnego a wypadkiem Magdy (Anna Mucha). Budzyński od razu nabierze podejrzeń...

Andrzej znajdzie narkotyki Łukasza! Wsadzi go do więzienia? Zobacz więcej

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W 1446. odcinku "M jak miłość" Andrzej zacznie przeszukiwać rzeczy Łukasza. Nawet zapyta go wprost, gdzie trzyma narkotyki. Łukasz znowu nie wyzna mu prawdy i śmiertelnie się na niego obrazi. Postanowi wyprowadzić się od ojczyma i schronienie znajdzie u swojej dziewczyny, Katii (Joanna Jarmołowicz), a dokładniej na zapleczu restauracji Otara (David Gamtsemlidze). Gruzin od razu pomyśli, że jeśli para zamieszka razem, to muszą zalegalizować swój związek!

Otar przeprowadzi z Łukaszem męską rozmowę i wprost zapyta go o datę ślubu. Kiedy Katia się o tym dowie, zrobi ojcu awanturę! Czy związek Katii i Łukasza ma jakąś przyszłość?

Julka chce ślubu! Paweł zgodzi się na kolejne małżeństwo?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakub Józefowicz o swojej roli w "M jak miłość"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×